AKTUALITY

„Dotace nejen pro začínající podnikatele“ aneb PŘÍLEŽITOST PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Dobrý den,

dovolujeme si Vás informovat o semináři „Dotace nejen pro začínající podnikatele“ aneb PŘÍLEŽITOST PRO VAŠE PODNIKÁNÍ, který se bude konat dne 23. října 2017 od 9:30 do 15:00 v Zastupitelském sále Krajského úřadu Jihočeského kraje (U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice).

Seminář pořádá Eurocentrum České Budějovice ve spolupráci s partnery. Cílem semináře je poskytnout podnikatelům přehledné informace o aktuálních dotačních možnostech z evropských fondů a o dalších projektech podporující podnikání v Jihočeském kraji v jeden den na jednom místě.

 

Seminář je vhodný, jak pro začínající podnikatele, tak i pro všechny další malé a střední podniky, které se zajímají, jaké dotace či jiné podpory mohou využít v následujícím podzimním období ku prospěchu rozvoje své firmy. Účastníci semináře získají srozumitelný a ucelený přehled v problematice dotačních možností napříč programy pro podporu podnikání. Zároveň budete moct na semináři konzultovat Váš projekt se zástupci jednotlivých programů či institucí. Níže máte uvedeno představení jednotlivých programů a institucí, které na semináři vystoupí.

 

Více informací k semináři naleznete v přiložené pozvánce a v programu nebo na webu Eurocentra ČB.

 

SEMINÁŘ JE BEZPLATNÝ. Prosím registrujte se předem (do 18. října 2017) prostřednictvím elektronického formuláře ZDE nebo na e-mail: pavla.slipkova@mmr.cz. Kapacita semináře je omezená.

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
pozvanka-seminar-pro-podnikatele-23-10-2017.pdf 550.9 Kb
program-seminare-pro-podnikatele.pdf 309.6 Kb