Co naleznete ve fotogalerii?

Co naleznete ve fotogalerii?

Naleznete zde např. fotografie ze křtu knihy "Vltavotýnský poutník aneb Týnem nad Vltavou a okolím ze všech stran" autorů Martiny Sudové a Lubomíra Procházky. Vydání knihy finančně podpořila MAS Vltava, o.s., která při této příležitosti i odprezentovala svou dosavadní činnost v prostorách své budoucí kanceláře (Regionální projektové centrum).

Dále jsou zde ke shlédnutí i obrázky z otevření Naučné lesní stezky Semenec, kterou v roce 2010 realizovaly LESY ČR ve spolupráci se Stanicí "Pomoc přírodě" a MAS Vltava, o.s. 

MAS Vltava, o.s. se také pravidleně účastní výstavy Země živitelka, kde ve stánku prezentuje svou činnost (od roku 2011 pak vč. produktů certifikovaných Regionální značkou). 

Od července roku 2011 se v Týně nad Vltavou konají pravidelně jednou za čtvrt roku Vltavotýnské farmářské trhy, kde se prezentují především produkty certfikované Regionální značkou. MAS Vltava, o.s. zde mimo tohoto úspěšného projektu prezentuje i další své  činnosti a v rámci dobrovolnické práce pomáhá Farmářskému centru VLTAVA, které trhy pořádá.

Pokud Vás zajímají fotografie vztahující se k projektu Stezka na Onen Svět, naleznete je na stránkách www.stezkanaonensvet.cz.