Aktuálně z infrastruktury a životního prostředí

Seminář k problematice podávání hlášení o evidenci odpadů a zařízení k nakládání s odpady

V rámci metodické pomoci pořádá Krajský úřad - Jihočeský kraj, odbor životního prostředí, zemědělství a lesnictví ve spolupráci s českou informační agenturou životního prostředí CENIA seminář k problematice podávání hlášení o evidenci odpadů a zařízení k nakládání s odpady za rok 2011 prostřednictvím informačního systému ISPOP.

Zástupci české informační agentury životního prostředí CENIA poskytnou aktuální legislativní informace související se zákonem č. 25/2008 Sb., o integrovaném registru znečišťování životního prostředí a integrovaném systému plnění ohlašovacích povinností v oblasti životního prostředí a o změně některých zákonů, se zaměřením na problematiku odpadů, včetně názorné ukázky práce v aplikaci ISPOP.

Seminář se bude konat v pondělí 24. ledna 2012 od 9, 00 hodin v zasedací místnosti č. 325 ve 2. patře budovy Krajského úřadu - Jihočeský kraj, ulice Boženy Němcové 49/3, České Budějovice.

Účast na semináři je zdarma. Vzhledem k omezené kapacitě je možno vyslat za každou společnost jen jednoho účastníka. Přihlašovat se můžete na mailovou adresu soukup@kraj-jihocesky.cz
Po naplnění kapacity zasedací místnosti, která čítá 75 míst, Vám bude zpětně odpovězeno, že příjem přihlášek je ukončen.

zdroj info: http://www.kraj-jihocesky.cz/index.php?par[id_v]=1&par[lang]=CS&par[akt]=3367