Projekt spočívá v rekonstrukci původních chodníků ve Vodňanské ulici v Temelíně. Byla položena dlažba mozaiková s respektováním požadavků vjezdu k přiléhajícím nemovitostem. Zároveň byly na daném instalovány dvě lavičky.
Město Týn nad Vltavou zmodernizovalo prostory městské knihovny. Realizace projektu přinese příjemnější využití knihovny pro výpůjčku knih, místo s veřejně přístupným internetem a místo pro konání přednášek a besed.
Původní komunikace mezi Modrou Hůrkou a Tuchonicemi byla více než 30 let stará. Potah komunikace už byl špatný a na mnoha místech byly díry. Dosavadní opravy spočívaly z důvodu finanční náročnosti jen ve vysypávání děr, ale podklad byl již vydrolen.
V přidružené obci Krakovčice vede místní komunikace, která ústí ze středu obce a vede místní zástavbou a na konci obce se pak dál spojuje s komunikací vedoucí ke Korákovu. Projekt se zaměřuje na část v intravilánu obce, kde byl na části této komunikace položen asfalt a část byla zpevněna.
Předchozí stav chodníků v Luční a Veselské ulici v Dolním Bukovsku vyžadoval opravu. Kryt chodníků byl z betonové dlažby a betonových dlaždic, avšak místy byly chodníky nezpevněné. Povrch chodníků byl plošně zdeformovaný, dlaždice byly místy vyžilé a prorostlé vegetací.
Obec Hartmanice se snaží starat o vzhled intravilánu, k čemuž patří i údržba zeleně. V dlouhodobém záměru obce je také nahrazení starých stromů (zlomy, vývratě) stromky mladými.
Obec proto nahradila staré a poškozené stromy mladými stromky a pro údržbu bylo doprovodným řešením pořízení traktůrku. Projekt byl podpořen MAS (místní akční skupinou) Vltava va 2. výzvě Strategického plánu Leader.
Obec Nuzice je přidruženou obcí města Týn nad Vltavou ležící 7 km severně od města. V Nuzicích řešili problém s neupravenou návsí. Stávající zeleň na návsi byla ve špatném zdravotním stavu a vyžadovala rozsáhlé sadovnické úpravy (kácení). Negativní vliv na vzhled návsi měli i provedené spontánní výsadby, které způsobily uzavření pohledu na střed návsi i na drobnou sakrální architekturu. V rámci projektu byla vysázena zeleň vhodná pro venkov, místo bylo vybaveno mobiliářem a byla opravena čekárna na autobusové zastávce. Projekt přispěl ke zvýšení atraktivity života v obci. Rekonstruované místo návsi přispělo k multifunkčnímu a přirozenému využívání návsi. Dobrý přístup na zastávku hromadné dopravy, místo rekreace a odpočinku a místo pro aktivity dětí, to je souhrn výsledků projektu.
Obcí Žimutice vede průtah silnice II. třídy č. 147. Zároveň se jedná o hlavní dopravní tepnu v obci. Kolem této poměrně rušné silnice však chyběl chodník, který by chodcům zaručil vyšší míru bezpečnosti. Obec proto předložila projekt na vybudování chodníku podél průtahového úseku silnice II. třídy č. 147 v Žimuticích (prakticky v celé délce průtahu).