Aktuálně ze zemědělství a podnikání

V říjnu 2013 bude vyhlášeno výběrové řízení na pilotáž modelů spolupráce škol a firem

Zapojte se do pilotáže v projektu Pospolu
Od října 2013 startuje v projektu Pospolu pilotáž spolupráce škol a firem v pěti partnerstvích, která byla vybrána na základě výběrového řízení. Zájemci o financování vzájemné spolupráce škola firem mají šanci uspět v novém výběrovém řízení na výběr dalších 20 partnerství, pro které jsou k dispozici finance v objemu více než 33 mil. Kč bez DPH.

Nové výběrové řízení (VŘ) je otevřenější vůči všem uchazečům, rozšiřuje se počet oborů, chybí regionální členění a je možné zahrnout i malá partnerství. Nabídky mohou podávat již utvořená partnerství, která může tvořit dvojice škola-firma nebo skupina škol a firem, případně subjekty zastřešující spolupráci škol a firem (asociace, profesní komory, aj.). O zakázku se mohou ucházet partnerství, která neuspěla v prvním výběrovém řízení i nová uskupení, která splňují podmínky VŘ. Zadávací dokumentace bude dle předběžných odhadů zveřejněna na přelomu října a listopadu, nabídky bude možné podávat ve lhůtě minimálně 52 dnů od vyvěšení podmínek VŘ. Samotné pilotáže budou probíhat v průběhu dvou pololetí přibližně od února 2014 do ledna 2015.

Více informací na http://www.nuv.cz/pospolu/pro-skoly nebo v příloze článku

Přílohy k článku
Jméno souboru Popis Velikost
Projekt POSPOLU781240689.doc V říjnu 2013 bude vyhlášeno výběrové řízení na pilotáž modelů spolupráce škol a firem 645.1 Kb